Barvy menstruačního kalíšku Lunette

Na následující stráncesi můžete prohlédnout barvy menstruačního kalíšku Lunette a vybrat tu ideální pro vás!

V roce 2004 si Heli Kurjanen koupila ve Finsku menstruační kalíšek. Byla jím nadšená, ale zároveň při používání objevila maličkosti, které jí nevyhovovaly. Rozhodla se proto navrhnout vlastní design kalíšku. Tak vznikl Lunette, který se již v roce 2005 začal prodávat ve Finsku a dnes je možné ho koupit v mnoha státech Evropy, v USA, Austrálii a Novém Zélandu.

Barevné varianty Lunette

Barevné kalíšky se vyrábí proto, že jsou hezké! Stejně jako čirá varianta Lunette, mají i ty barevné atest FDA (úřad pro léčiva a potraviny amerického ministerstva zdravotnictví). U každého kalíšku najdete v balení také krásný saténový sáček v odpovídající barvě. Vnitřní povrch kalíšku Lunette je zcela hladký, což usnadňuje jeho čištění.

Čirý menstruační kalíšek Lunette

Pokud si v barvách příliš nelibujete, můžete zvolit základní čirou variantu menstruačního kalíšku od značky Lunette. Vyrábí se ve dvou velikostech a v balení na vás bude čekat spolu s bílým sáčkem.

Lunette Yellow

Žlutá barva menstruačního kalíšku Lunette – Yellow

Menstruační kalíšek Lunette Yellow má stejný tvar jako čirý kalíšek Lunette, ale je světle žlutý a neprůhledný.

Modrý menstruační kalíšek Lunette – Blue

Menstruační kalíšek Lunette Blue má pomněnkově modrou barvu. Skvělým doplňkem ke kalíšku je pak světle modrý saténový pytlíček!

Lunette Blue
Lunette Violet

Fialová barva menstruačního kalíšku Lunette – Violet

Menstruační kalíšek Lunette Violet má purpurovou barvu a jedná se o třetí barevnou variantu kalíšků Lunette, která symbolizuje mladou, nezávislou a svobodnou ženu. Inspirací pro barvu tohoto kalíšku byl amarant (laskavec), rostlina temně purpurové barvy.

Lunette Orange

Oranžový menstruační kalíšek Lunette – Orange

Čtvrtá barevná varianta z edice menstruačních kalíšků Lunette má oranžovou barvu korálu.